Sıkça Sorulan Sorular

Spor, Sağlık ve Hareket Bilimlerinde gerçekleşen eğitimlerinizin uluslar arası geçerliği nedir?


Uluslar arası sağlık, spor, spor bilimleri ve hareket bilimlerinde düzenlenen eğitimlerimizin tamamı uluslar arası akreditasyona sahiptir. Kendi içerisinde uzun zamandır kullanım alanı olan, hakkında bilimsel yayın ve atıflara sahip eğitimlerdir. Eğitimlerimiz tamamında alacak olduğunuz sertifikaya, eğitim sisteminin belirlemiş olduğu yapı ve içerikte sınavlara girerek sahip olabilirsiniz.
Eğitim ödemesini nasıl gerçekleştire bilirim ?


Eğitimlere kayıt gerçekleştirdikten kısa bir süre içerisinde çalışma arkadaşlarımı sizlerle iletişime geçecektir. Ödeme ve ödeme koşulları detayları tarafınıza yazılı olarak bildirilecektir.
Grup indirimleri sunuyor musunuz ?


3-5 kişilik gruplar için% 10, 5 veya daha fazla kişilik gruplar için% 15 indirim sunuyoruz. Grup indirimleri, tüm grup için tek bir ödeme gerektirir. Grup kayıtlarınıza başlamak için lütfen quadroathletics@yandex.com ile iletişime geçin .
Eğitim iptal politikanız nedir ?


Çevrimiçi eğitimin anında teslim edilmesi nedeniyle, çevrimiçi eğitimin satın alınması iade edilemez. Canlı etkinlik ücretleri, canlı etkinlikten önce 21 gün içinde iade edilmez, ancak canlı etkinlik ücretleri sonraki yıl içinde gelecekteki bir etkinliğe uygulanabilir. 21 günden önce iptal edilirse canlı etkinlik ücreti% 100 iade edilecektir. Beklenmedik bir durumda, seminer sponsoru ve / veya ev sahibi bir etkinliği tamamen iptal etmek zorunda kalırsa, kayıt yaptıranlar bir sonraki yıl içinde ödenen etkinlik ücretlerinin iadesini veya gelecekteki bir etkinlik için kredi almayı seçebilirler.