HAKKIMIZDA

70
ULUSLARARASI EĞİTİM
12
ULUSLARARASI SİSTEM
450
ELİT KATILIMCI
15
FARKLI EĞİTMEN

"Quadro Athletics 2015 yılında spor bilimlerinde akademik kariyerlerine devam eden profesyoneller tarafından bu alanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuş bilimsel bir merkezdir. ”


Quadro Athletics 2015 yılında spor bilimlerinde akademik kariyerlerine devam eden profesyoneller tarafından bu alanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuş bilimsel bir merkezdir. Alanında uzman uluslararası eğitmenler tarafından, spor bilimlerindeki güncel yaklaşımları öğrenme fırsatını sağlayarak sizlere değer katmayı amaçlar.

Quadro Athletics elit sporcuların veya spor yapan bireylerin atletik performanslarını artırmaya, yaralanma risklerini azaltmaya yönelik testler yapar. Bu testlerin sonuçlarına göre bireye uygun egzersiz ve antrenman programları geliştirir. Quadro Athletics aynı zamanda spora yeni başlayacak genç nesillerin fiziksel ve psikolojik değerlendirmelerini yaparak uygun spor branşına yönelmelerini sağlar.

Quadro Athletics Spor Bilimine Değer Katma felsefesi çerçevesinde alanında uzman uluslarası eğitmenler tarafından, spor bilimindeki uluslararası yaklaşımları içeren eğitim planlamaları yapmaktadır. Quadro Athletics Sporcuya Bütüncül Yaklaşım felsefesi dahilinde, spor yaralanmalarının azaltılması ve sportif performansın artmasına yönelik günü birlik çözümlerden ziyade, kalıcı ve esaslı çözümler getirmeyi hedeflemektedir.Hepimiz yaralanma yaşamadan sağlığımızın kıymetini bilmeliyiz.

Her yaralanmanın bizler için maliyet, iç görü kaybı ve psikolojik açıdan olumsuz etkileri olduğu gibi, her yaşadığımız yaralanma tekrardan yaralanma yaşamamız için en büyük risk faktörüdür. Yaralanma olduktan sonra değil, olmadan önce önlemini almak esastır. Spor yaşantımızı kaliteli ve başarılı bir şekilde sürdürebilmemiz için yaralanmalardan korunabilmemiz gerektiği gibi belirli bir performans seviyesine de çıkabilmemiz gerekir. Performansımızı artırmak ancak doğru antrenman programı ve uygun periodizasyon ile mümkündür. Yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun, spor yapan her insanın, her elit sporcunun veya elit sporcu adayının gelişimleri için gerekli olan ihtiyaçlar farklıdır.

Quadro Athletics olarak, sizleri yaralandıktan sonra değil, yaralanmadan önce doğru bilgi ile en etkin şekilde değerlendirmek istiyoruz. Sizlerin performansınızı artırmak ve yaralanma risklerinizi azaltmak için gerekli olan ihtiyaçları tespit edip, bu ihtiyaçlara yönelik özel antrenman planlamaları ve egzersiz programları yaparak sizlerin spor hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam edebilmenize yardımcı olmak istiyoruz.

EĞİTMENLERİMİZ

indir

Eberhard Schlömmer

SPOR BİLİMCİSİ EĞİTMEN
Mike-Young

Dr. Mike Young

SPOR BİLİMCİSİ EĞİTMEN
raymond-verheijen

RAYMOND VERHEIJEN

PRO LİSANS EĞİTMENİ
erik-lazar

ERIC LAZAR

FMS / SFMA EĞİTMENİ
lee-burton

LEE BURTON

FMS / SFMA EĞİTMENİ
Mike-Young

Mike Young

SPOR BİLİMCİSİ EĞİTMEN
dr-andy-barr

Dr. Andy Barr

SPOR BİLİMCİSİ EĞİTMEN
michael-maxwell

Michael Maxwell

DNS EĞİTMENİ, KİNESİYOLOG
Araç çubuğuna atla