02124410173

FOOTBALL PERİODİSATİON

FOOTBALL PERİODİSATİON

Mourinho ve Guus Hiddink gibi efsanelerle nice başarılar elde eden Raymond Verheijen Futbol Periyodizasyonu eğitimi ile ilk kez Türkiye’de

3-4-5 Temmuz 2018 Tarihinde Quadro Athletics tarafından “Futbol’ da Periyodizasyon “ Eğitimi düzenlenecektir.

Eğitime Konu ile alakalı Antrenör, Kondisyoner, Doktor, Fizyoterapist ve Spor bilimciler katılabilir.

Gelişen teknoloji ve GPS sistemleri ile antrenmanlar, maçlar ve sporcu egzersizleri daha detaylı analiz edilmeye başlanmıştır.

Artan rekabet ve kazanma hırsı, yoğun maç tempoları ve yüksek tempolu antrenmanlar sporcuların ve takımların performanslarını ve yaralanmaları etkiletmektedir.

Antrenman planlamasını bir sanat olduğunu bilerek ve bu sanatın doğru ustalardan öğrenilmesi gerekmektedir.

''Mancini ve ekibi göreve geldiğinde Manchester City takımı ligin en az sakatlık yaşayan ve en yüksek fizik kapasiteye sahip -ligin sprint (depar) lideriydik- takımı idi. Fakat Mark Hughes ve benim ayrılmamdan sonra 10 gün içerisinde De Jong, Lescott, Sylvinho, Ireland, Richards ve Santa Cruz art arda sakatlandı. Biz günde tek idman yapıyorduk, ortalama 75 dakika sürüyordu ve 90 dakikayı asla aşmıyordu. Ama Mancini her biri 2 saatten günde çift idman yaptırmaya başladı ki, bu tamamen zıt bir uygulamadır.'" Raymond Verheijen.

 

Takımınızın ya da sporcunuzun sezon öncesi, sezon içi ve sezon sonrası kısa ve uzun vadeli doğru antrenman planlaması ile performansını artırabilir ve yaralanmalardan koruya bilirsiniz. Elde etmiş olduğumuz doğru bilgi ile teknolojiyi de daha etkin ve verimli kullanabiliriz.

Futbol da Periyodizyonu ile ile ilgili ülkemizde ilk kez eğitim düzenlenecektir.

Football and Periodization Course

 
Raymond Verheijen is recognized as the global leader in football conditioning and has successfully introduced his unique football-specific approach all over the world.  
 
This course details how to develop fitness through football games, avoid accumulation of fatigue, maximize player freshness and remain injury free by concentrating on: 
 
Football fitness and training model
 
Football Periodization 
 
Team Periodization Model
 
This course is perfect for managers, coaches, medics, sports scientists and analysts alike - anyone whose key focus is football. 

03.07.2020 2500,00 TL Elite word